عکاسی بارداری

بارداری برای هر بانویی لذت‌بخش و خاطره‌انگیز است؛ مخصوصا اگر به شکلی منحصر به فرد ثبت شود. تجربه عکاسی در ایام بارداری همیشگی نیست و شاید تا آخر عمر دیگر نصیبتان نشود. پس چرا این کار را به آتلیه‌ای حرفه‌ای نسپارید؟ آیا به این فکر کرده‌اید که آتلیه عکس بارداری در کرج چه ویژگی‌هایی دارد؟ اصلا چرا باید این کار را در آتلیه انجام دهیم؟ اگر به فکر انجام این کار هستید و می‌خواهید درباره‌اش بیشتر بدانید، پس این مقاله حسابی برایتان مفید است. از دستش ندهید!

 

چرا عکاسی در آتلیه؟

 

اولین سوال که به ذهنتان می‌رسد، این است که اصلا چرا باید در آتلیه عکاسی کرد؟ در جواب باید بگوییم که آتلیه عکاسی بارداری در کرج و دیگر شهرها مزیت‌هایی دارد که دیگر جاها ندارند. در آتلیه شیما تجهیزات مدرنی برای عکاسی کردن دارید. امکاناتی که شاید در هیچ مکان دیگر پیدا نشود. وسایل نورپردازی، دوربین حرفه‌ای، فضای مناسب و غیره که همگی در نهایت منجر به ثبت تصاویر باکیفیت می‌شوند. از دیگر مزیت‌های عکاسی بارداری در فضای آتلیه وجود عکاسان کاربلد است. تیم متخصص با داشتن تجربه کافی عکس‌هایی از شما می‌گیرند که از دیدنشان لذت می‌برید. یک تیم عکاسی مجرب همیشه ژست‌هایی را به افراد پیشنهاد می‌کند که بسیار خلاقانه‌اند و تکراری نیستند. از دیگر مزایای عکاسی بارداری در اتلیه می‌توان به وجود چیدمان متناسب با عکس، لباس مناسب و تدوین یک آلبوم باکیفیت و شیک اشاره کرد که در جاهای دیگر امکانش نیست.

 

ایده عکاسی بارداری در کرج

فاکتورهای مهم

 

چه مواردی علاوه بر نکاتی که در بالاتر گفتیم برای بهتر شدن عکس‌ها لازم است؟ در ادامه به توضیح فاکتورهایی می‌پردازیم که به شما کمک می‌کنند تا تصاویری عالی بگیرید.

 

ژست عکاسی بارداری

 

چه به آتلیه عکس بارداری در کرج بروید و چه در هر شهر دیگری عکاسی می‌کنید، ژست اولین عامل زیبا شدن عکس‌هاست. در عکس‌های بارداری باید ژستی بگیرید که شکم برآمده شما دیده شود و حس مادرانه‌تان در عکس نمایان باشد. عکس از نیم رخ و یا سه رخ به نحوی که مادر و شکم او دیده شود اولین ژستی است که می‌توانید بگیرید. همچنین عکس گرفتن زن و شوهر در کنار هم به گونه‌ای که تمرکز آن‌ها بر شکم برامده بانو باشد، ژست دیگری است که در این نوع عکاسی گرفته می‌شود. عکس گرفتن با وسایل نوزاد مثل کفش، جوارب، عروسک و پوشاک نیز می‌توانند ژست‌های بانمک ایجاد کنند، پس از آن‌ها غافل نشوید.

 

لباس عکس بارداری

 

یکی از عواملی که در زیباتر شدن عکس‌ها مهم است، لباس مادر است. اینکه شما چه لباسی بپوشید باعث می‌شود تا شکمتان بیشتر دیده شده و عکس‌ها واضح‌تر باشند. همواره توصیه می‌کنیم مادران باردار لباس تنگ و چسبان بپوشند تا منهنی بدنشان در طول بارداری بیشتر در عکس دیده شود. در عین حال با پوشیدن لباس رنگارنگ حال و هوای یک مادر باردار را می‌گیرید که در آرامشی بکر منتظر به دنیا آمدن فرزندش است. ناگفته نماند که بعضی از مادران علاقه دارند تا بدون لباس عکاسی کنند که این موضوع کاملا سلیقه‌ای است. به هر حال چه با لباس رنگارنگ عکاسی می‌کنید و چه بدون لباس پوشش مرتبط به بارداری نقش مهمی در باکیفیت‎‌تر شدن عکس‌ها دارد.

تم عکاسی بارداری در کرج

چیدمان مرتبط

 

برای اینکه حال و هوای بارداری بانو بیشتر دیده شود، بهتر است تا از دکوراسیون مرتبط با این ایام استفاده کنید. لباس نوزاد، عروسک، کفش، ریسه‌های رنگی و ده‌ها چیز دیگر وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا دکوراسیون را جذاب‌تر کنید. آتلیه عکس بارداری در کرج و دیگر شهرها معمولا چیدمانی مختص بارداری دارند و از این لحاظ لازم نیست دغدغه تهیه وسایل دکوراسیون را داشته باشید.

 

عکاسی در فضای باز

 

عکاسی کردن در فضای بسته آتلیه اولین گزینه‌ای است که به ذهن افراد می‌رسد. اما از فضای باز هم نباید غافل شد. بعضی از آتلیه‌ها فضای روباز اختصاصی برای عکاسی دارند که یک امتیاز عالی برایشان محسوب می‌شود. در انجا می‌توانید روی چمن‌ها عکس‌های متنوعی بگیرید که شاید در هیچ جای دیگر ممکن نباشد. چمن‌های سرسبز، درختان بلند، سایه و نور کافی باعث رنگارنگ‌تر شدن عکس‌ها می‌شوند، پس چرا از آن‌ها دریغ کنیم؟! نشستن روی زمین، ایستادن پشت میز دکوراسیون، قدم زدن زیر درختان و سایه‌ها از اصلی‌ترین ژست‌هایی است که می‌توانید در فضای سبز بگیرید. ناگفته نماند که فضای باز برای عکاسی بارداری می‌تواند شامل مکان‌های مختلفی مانند ساحل، جنگل، بوستان و غیره شود و تنها به فضای روباز آتلیه‌ها اختصاص ندارد.

 

عکاسی در کنار اقوام

 

کمتر دیده می‌شود که پدر و مادرهای جوان در آتلیه عکس بارداری در کرج و دیگر شهرها دوستان و اقوامشان را جمع کنند. این کار بیشتر در منزل و یا فضاهای باز انجام می‌شود ولی می‌تواند بسیار خاطره‌انگیز باشد. همواره پیشنهاد می‌کنیم که این کار را به مکان‌های دیگر اختصاص دهید و در آتلیه از ژست‌های دونفره پدر و مادر استفاده نمایید.

 

آتلیه بارداری در کرج

نکات کاربردی که بد نیست بدانیم

 

 • بک گراند و تصویر زمینه در جذاب‌تر شدن تصاویر نقش مهمی دارد.
 • دستتان را روی شکمتان بگذارید؛ بگذارید حس مادرانه و بارداری شما در عکس نمود پیدا کند.
 • زاویه عکس از بالا نیز می‌تواند به خلاقیت بیشتر در عکس‌ها کمک کند.
 • از گرفتن ژست‌های مصنوعی بپرهیزید.
 • لباس شما باید نشانگر بارداریتان باشد، در انتخاب آن دقت کنید.
 • برای زیباتر شدن تصاویر خوب است تا لباس والدین ست باشد.
 • نور در پشت سر می‌تواند تصویری تاریک و روشن از شما ثبت کند. از آن غافل نشوید.
 • عکس گرفتن از لباس نوزاد را فراموش ننماید.
 • بعضی والدین از رنگ متضاد برای لباس پدر و مادر استفاده می‌کنند که می‌تواند ایده‌ای خوب باشد.
 • پیراهن بلند و یا لباس ماکسی می‌تواند گزینه خوبی برای عکاسی بارداری باشد.

 

عکاسی تعیین جنسیت

 

عکاسی جشن تعیین جنسیت نوزاد یکی از انواع عکاسی دوران بارداری است که والدین زیادی به آن علاقه دارند. در این جشن جنسیت نوزاد به شیوه‌ای غیر قابل پیش‌بینی به مهمانان و پدر و مادر اعلام می‌شود و به خاطره‌ای ناب تبدیل خواهد شد. شاید بپرسید چگونه والدین از جنسیت نوزاد خود مطلع نیستند؟ در پاسخ باید بگوییم که مادر همراه با یکی از اقوام خود برای سونوگرافی به پزشک مراجعه می‌کند و جواب تعیین جنسیت به همراه او اعلام می‌شود. سپس فرد مطلع نتیجه را به آتلیه اعلام می‌کند و والدین در این روز سوپرایز خواهند شد. عکاسی تعیین جنسیت یکی از انواع عکس‌هاست که می‌توان در فضای آتلیه، فضای باز، منزل و غیره انجام داد و در این باره هیچ محدودیتی وجود ندارد.

 

عکاسی تعیین جنسیت

برای عکس بارداری در ماه چندم عکاسی کنیم؟

 

شاید این سوال برایتان به وجود آید که بهتر است تا در ماه چندم بارداری عکاسی کنیم؟ برای نمایان شدن شکم برامده مادر خوب است تا ماه هفتم به بعد را برای رفتن به آتلیه عکس بارداری در کرج و یا دیگر شهرها انتخاب کنید. از آنجایی که بعضی بانوان در ماه آخر احساس سنگینی می‌کنند و استرس زیادی برای زایمان تحمل می‌کنند، ماه نهم گزینه خوبی برای این کار نیست. لذا می‌توان ماه‌های هفتم و یا هشتم بارداری را برای عکاسی انتخاب کرد. البته بد نیست تا در این باره با عکاس خود نیز مشورت کرده و نظر او را هم جویا شوید.

 

چگونه آتلیه عکس بارداری  در کرج انتخاب کنیم؟

 

آتلیه های کرج تنوع زیادی دارند اما اینکه کدام را برای عکاسی انتخاب کنیم نیازمند بررسی است. آتلیه‌ای که انتخاب می‌کنید باید دارای یک تیم باتجربه باشد. برای چک کردن این امر بد نیست تا نمونه کارهای آن‌ها بررسی نمایید. داشتن تجهیزات حرفه‌ای و وسایل مدرن از دیگر فاکتورهای یک عکاس حرفه‌ای است که باید فراموش کنید. صبر و حوصله و خلاقیت از دیگر ویژگی‌های یک تیم عکاسی کاربلد است که در زمان عقد قرارداد نباید از خاطر برد.

 

آتلیه عکاسی شیما

 

آتلیه عکاسی شیما در کرج یکی از بهترین آتلیه‌های استان البرز است که کادری حرفه‌ای و کاربلد دارد. این تیم با بیش از ده سال سابقه کاری و تجربه کافی توانسته تا شهرت زیادی کسب کند. همچنین با ارائه آلبومی عالی پر از عکس‌های رنگارنگ به شهروندان کرجی خدمت‌رسانی می‌کند. اگر دوست دارید تا عکس‌های حرفه‌ای از زمان بارداری خود داشته باشید، چه گزینه‌ای بهتر از آتلیه شیما در کرج!

بهترین آتلیه عکس بارداری در کرج

دیگر خدمات آتلیه عکاسی شیما

 

 • عکاسی مراسم نامزدی
 • عکاسی دندونی نوزاد
 • عکاسی تعیین جنسیت
 • عکس اسپرت عروس و داماد
 • عکس فرمالیته
 • عکاسی صنعتی
 • عکاسی و فیلمبرداری عروسی
 • عکاسی تولد

 

کلام پایانی

 

آتلیه عکاسی شیما در کرج آماده است تا در مراسم شما شرکت کرده و یا در فضای شیک آتلیه از شما عکاسی کند. اگر قصد انجام عکاسی دارید، می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۴۵۵۷۱۸ تماس بگیرید و وقت مشاوره دریافت کنید. همکاران ما در خدمت شما هستند تا بهترین خدمات را با نازل‌ترین قیمت تقدیمتان کنند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *