اگر ساکن کرج هستید و می‌خواهید در آینده‌ای نزدیک جشن عروسیتان را برگزار کنید پس باید از همین الان به فکر یافتن آتلیه تخصصی عروس در کرج باشید. آتلیه‌ای که علاوه بر داشتن تجهیزات مدرن تیم آن خلاقیت کافی برای خلف یک آلبوم خاطره‌انگیز هم داشته باشند. در این مقاله هرآنچه را که باید در این باره بدانید به شما می‌‌گوییم؛ پس در ادامه همراه ما باشید.

انتخاب آتلیه عروس در کرج

پس از تعیین تاریخ عروسی و رزرو تالار اصلی‌ترین اقدامی که باید انجام دهید انتخاب یک آتلیه خوب برای عکاسی کردن است. آتلیه مورد نظر باید سابقه کار مفید داشته باشد و بتواند حرفه‌ای‌ترین عکس‌ها را از شما بگیرید. لذا همواره توصیه می‌کنیم که نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کرده و از کیفیت کار مطمئن شوید. در زمان عقد قرارداد باید به طور دقیق از جزئیات کار مطلع شده و با تیم عکاس آشنا شوید. البته باید به موارد دیگری هم توجه کنید که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

آتلیه تخصصی عروس در کرج
تجهیزات مدرن

یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای انتخاب یک آتلیه کاربلد برای عکس عروس داشتن تجهیزات مدرن است. آتلیه‌ای که انتخاب می‌کنید باید جدیدترین وسایل عکاسی را داشته باشد و بتواند به وسیله آن‌ها عکس‌های باکیفیت خلق کند. به همین دلیل بد نیست تا در زمان عقد قرارداد نگاهی کلی به تجهیزات بیندازید.

فضای عکاسی جذاب

محیطی که قرار است در آن عکاسی کنید باید چیدمان مناسب عروس و داماد داشته باشد. اگر در فضای باز عکاسی می‌کنید محیط آنجا باید سرسبز و با درختان بلند باشد. در آنجا باید نور کافی، سایه، چشم‌انداز و وسایل زینت بخش وجود داشته باشد تا عکس‌های شما رنگارنگ‌تر شود. همچنین اگر برای بهتر شدن فضا ایده‌ای دارید، می‌توانید مطرح کرده و فضای مورد نظرتان را خلق کنید.

خلاقیت در کار

آتلیه‌ای که با آن قرارداد می‌بندید باید خلاقیت کافی برای عکاسی کردن داشته باشد. این تیم باید بتواند عکس‌های غیرتکراری گرفته و ژست‌های دونفره خلاقانه را ثبت کند. البته شما هم می‌توانید از قبل ایده‌های خود را مطرح کرده و به بهتر شدن عکس‌ها کمک کنید.

بهترین آتلیه عروس در کرج
فیلمبرداری حرفه ای

یکی از اصلی‌ترین کارهای اتلیه عروس داماد کرج ثبت فیلم از لحظات خاطره‌انگیز عروسی است. به همین دلیل بهتر است قبل از عقد قرارداد فیلم‌های سابق تیم عکاسی را تماشا کرده و چگونگی آن‌ها را بررسی کنید. فیلمی که از لحظات عروسی ثبت می‌شود باید حرفه‌ای و شامل آهنگ‌های متناسب با فضا باشد.

دیگر ویژگی‌های یک آتلیه خوب

– مجهز به وسایل نورپردازی مناسب
– اخلاق حرفه‌ای
– سرعت در ارائه عکس‌ها
– متعهد به کار
– آتلیه مورد نظر باید دارای کادر خانم و آقا باشد.
– آتلیه باید دارای مجوز کسب و کار باشد.

چند نکته طلایی

– در هنگام عقد قرارداد سبک کاری مورد نظرتان را به عکاسان اعلام کنید.
– درباره تم انتخابی با آتلیه مشورت کنید.
– درمورد تعداد عکس‌ها از قبل توافق نمایید.
– برای بهتر شدن عکس‌ها تنها به تجملات نپردازید؛ گاهی زیبایی در سادگیست!
– اگر قصد عوض کردن لباستان را دارید از قبل زمان تعویض آن را در نظر بگیرید.
– برای جلوگیری از خستگی مدت زمان عکاسی بهتر است که کوتاه باشد.
– اگر به اعتقادات مذهبی خود پایبند هستید، از تیم عکاسی بخواهید که از کادر خانم استفاده کنند.
– درباره چگونگی آلبوم عکستان از قبل مطمئن شوید.
– پیش از عکاسی ایده‌های خود را از وب سایت‎ها و صفحات مجازی مختلف الگو بگیرید.

آتلیه تخصصی عروس و داماد در کرج

عکس عروس با حجاب

بعضی از عروس و دامادها علاقه دارند تا به صورت باحجاب عکس عروسی خود را به ثبت برسانند. لذا توصیه می‌کنیم که از قبل در این باره با تیم عکاسی خود صحبت کرده و از آن‌ها بخواهید تا از کادر خانم کمک بگیرند. امروزه اکثر آتلیه‌ها کادر خانم برای عکس عروس باحجاب و حتی بی‌حجاب در نظر می‌گیرند که باعث افزایش رضایت مشتریان می‌شوند.

قیمت آتلیه عروسی در کرج

شاید از خود بپرسید که هزینه عکاسی عروس در آتلیه چقدر است؟ در پاسخ باید بگوییم که قیمت عکاسی بسته به عوامل مختلف متغیر است. اینکه شما چه تعداد عکس دریافت می‌کنید و کیفیت آن‌ها چگونه است در تعیین نرخ تصاویر تاثیرگذار است. البته همواره پیشنهاد می‌کنیم که در این باره با آتلیه مورد نظر به صورت حضوری صحبت کرده و به طور دقیق توافق کنید. فراموش نکنید که این توافق را کتبی کرده و یک نسخه از آن را نزد خود نگه دارید.

عکاسی عروس در فضای باز

همانگونه که در بالاتر گفتیم عکس گرفتن در فضای باز نیازمند شرایطی مثل محیط سرسبز، نور کافی و غیره است. اما در نظر داشته باشید که باید شرایط آب و هوایی را نیز سنجیده و لباس خود را مناسب آن انتخاب کنید. نکته دیگر لوکیشن عکاسی عروس است که باید از قبل برای آن برنامه‌ریزی کنید. اگر ساکن کرج هستید مکان‌های زیر بهترین جاها برای عکس عروس و داماد در این شهر شناخته می‌شوند.

– باغ عمارت زرینه
– روستای آغشت
– باغ فاتح
– روستای برغان
– روستای آتشگاه

آتلیه عروس و داماد در کرج

عکس فرمالیته عروس

یک آتلیه تخصصی عروس در کرج باید بتواند هرگونه خدمات را ارائه دهد. یکی از این خدمات محبوب عکس فرمالیته عروس است که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر قصد دارید تا عکس‌هایی فرمالیته در شمال و یا جنوب ایران بگیرید باید در پی یافتن مجرب‌ترین کادر عکاسی باشید. این تیم باید هم تخصص کافی برای این کار داشته باشند و هم خلاقیت کافی. ناگفته نماند که اگر دوست دارید تا هزینه قابل قبولی برای این کار در نظر بگیرید، ما به شما عکس فرمالیته استانبول را پیشنهاد می‌کنیم. تجربه‌ای که شاید هیچ وقت دیگر نصیبتان نشود و حسابی خاطره‌ساز روزهای اول زندگی مشترکتان شود.

نکات مهم در عکاسی فرمالیته

– قبل از عقد قرارداد در مورد هزینه‌های اسکان، تردد و غیره با تیم عکاسی به توافق برسید.
– پیش از عزیمت به مکان عکاسی وضعیت آب و هوا را بسنجید.
– بررسی وضعیت جاده‌ها نیز از دیگر کارهایی است که پیش از راهی شدن باید به آن پرداخت.
– حتما برای عکاسی در طبیعت کرم ضدآفتاب، کلاه، عینک و غیره همراه داشته باشید.
– از همراه داشتن لباس مناسب فصل غافل نشوید.

برای عکاسی فرمالیته کجا برویم؟

اگر برای عکس فرمالیته به سراغ بهترین آتلیه های عروس در کرج می‌روید پس حتما جذاب‌ترین لوکیشن‌ها را به شما معرفی خواهند کرد. در شمال ایران روستای فیلبند، استخرگاه، ییلاقات ماسال، آبشار باران کوه و جنگل ابر بهترین جاها برای عکاسی فرمالیته به شمار می‌آیند. در جنوب ایران نیز می‌توانید به جزایر کیش، قشم و یا هرمز رفته و در فضایی رمانتیک در ساحل عکس دونفره بگیرید. در استانبول نیز مسجد آبی، تپه پیرلوتی، برج مایدن، تنگه بسفر، کاخ دولما باغچه و جزایر پرنسس به عنوان بهترین لوکیشن های عکاسی در استانبول شناخته می‌شوند.

قیمت آتلیه عروسی در کرج

آتلیه عکاسی شیما

اگر به دنبال یافتن بهترین آتلیه عروس در کرج هستید آتلیه عکاسی شیما یکی از بهترین آتلیه های کرج است که تنوع زیادی در کارهای خود ارائه می‌دهد. این تیم با داشتن کادر خانم و تجهیزات مدرن بهترین عکس‌ها را از عروس و دامادها گرفته و آلبومی باکیفیت را تقدیمشان می‌کند. اگر تمایل به همکاری دارید تنها کافیست با همکاران ما تماس بگیرید.

دیگر خدمات آتلیه شیما

– عکاسی تولد
– عکاسی تعیین جنسیت نوزاد
عکاسی بارداری
– عکس اسپرت عروس و داماد
– عکاسی صنعتی
– عکاسی نوزاد
– عکاسی فرمالیته
– عکاسی سالگرد ازدواج

کلام پایانی

اگر به دنبال حرفه‌ای‌ترین آتلیه عروس و داماد در کرج هستید آتلیه عکاسی شیما آماده است تا پس از عقد قرارداد بهترین عکس‌ها را از شما به ثبت برساند. برای دیدن نمونه کارها می‌توانید سری به دیگر صفحات وب سایت ما بزنید و در نهایت با همکاران ما تماس گرفته و وقت مشاوه دریافت نمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *