عکاسی از نوزاد در منزل

همه ما از روز اولی که صاحب فرزند می‌شویم علاقه داریم تا به بهانه‌های مختلف از آن عکس یادگاری بگیریم. از عکس یک ماهگی نوزاد گرفته تا عکس تولد چند سالگی! ولی تمام این لحظات به شرطی عالی ثبت می‌شود که به سراغ یک تیم حرفه‌ای و کاربلد برویم. اگر در پی یافتن بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج هستید و یا ده‎‌ها سال در این باره ذهنتان را مشغول کرده است پس این مقاله را از دست ندهید. زیرا می‌خواهیم موارد مهم را برایتان توضیح دهیم.

چرا عکاسی در آتلیه؟

در ابتدای کار شاید از خود بپرسید که چرا باید این کار را در آتلیه انجام دهید؟ مگر در منزل شخصی با تلفن همراه نمی‌توان از کودک عکس جذاب گرفت؟ در پاسخ باید بگوییم که هر قدر هم شما دوربین مناسب برای این کار داشته باشید کیفیت عکس‌هایتان تضمین نمی‌شود. در واقع تنها عامل باکیفیت شدن عکس‌ها دوربین نیست؛ زیرا شما به نور مناسب، دکور رنگارنگ، خلاقیت، وسایل پیشرفته و غیره هم نیاز دارید. با سپردن عکس کودکتان دلبندتان به تیم عکاسی دیگر احتیاجی به تهیه تمام این موارد و پرداخت هزینه‌های گزاف نیستید. لذا بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج با داشتن تمام این موارد کمک می‌کند تا بدون دغدغه از کودک عزیزتان عکس یادگاری بگیرید.

بهترین آتلیه عکاسی در کرج
مزایای عکاسی کودک در آتلیه

– امکان عکاسی در فضای بسته و یا محیط باز
– استفاده از ژست‌های خلاقانه و غیرتکراری
– برخورداری از چیدمان مختص کودک
– تخصص و تجربه کافی
– پرداخت هزینه‌های مقرون به صرفه
– کاهش زحمت والدین در عکاسی
– باکیفیت‌تر شدن عکس‌ها
– عکاسی در فضایی مناسب و استاندارد
– دریافت آلبومی خوش ساخت از تصاویر کودک

بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج چه وسایلی دارد؟

بهترین آتلیه‌ها باکیفیت‌ترین تجهیزات را دارند. وسایل نورپردازی، دروبین‌های حرفه‌ای و لنزهای قوی از جمله اصلی‌ترین ابزاری است که بهترین تیم‌های عکاسی از ان استفاده می‌کنند. البته ناگفته نماند که آتلیه‌ها باید موارد دیگری مانند سه پایه، کیف دوربین، هود لنز، فیلتر، تمیزکننده لنز و غیره نیز داشته باشند. برای اینکه مطمئن شوید تیم مورد نظر وسایل لازم را دارند توصیه می‌کنیم که در هنگام عقد قرارداد از ابزار عکاسی و حتی فضای عکاسی بازدید کرده و از باکیفیت بودن وسایل مطمئن شوید.

فضای عکاسی در بهترین آتلیه‌ های کرج

علاوه بر وسایل مدرن یکی از مواردی که در انتخاب بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج مهم به شمار می‌آید وجود فضای رنگارنگ و متنساب با کودک است. استفاده از وسایل نزئینی و دیگر وسایل مناسب کودک (مانند عروسک، اسباب بازی، ریسه رنگی و غیره) باعث می‌شود تا عکس‌ها زیباتر شوند. لذا توصیه می‌کنیم که در زمان عقد قرارداد به این نکته نیز توجه کرده و از محیط مورد نظر بازدید نمایید.

نکات عکاسی از کودک در فضای باز

– حتما متناسب با فصل به کودک لباس بپوشانید.
– از زیبایی‌های طبیعت مثل گل، سایه درختان و غیره غافل نشوید.
– اگر به دل طبیعت می‌روید از قبل شرایط آب و هوایی را بسجنید.
– پیش از عکاسی به کودک غذای کافی بدهید.
– نشاندن کودک در بین گل‌ها می‌تواند ایده جذابی باشد.

بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج

ویژگی‌های بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج چیست؟

شاید این سوال برایتان به وجود آید که یک آتلیه مجرب چه ویژگی‌هایی دارد؟ تاکنون به مجهز بودن آن پرداختیم اما یکی دیگر از مشخصه‌های حرفه‌ای بودن آتلیه داشتن خلاقیت است. تیم عکاسی انتخابی شما باید از ارائه ژست‌های تکراری جلوگیری کرده و خلاقانه‌ترین آن‌ها را به شما ارائه کند. البته بد نیست تا شما هم اگر ایده‌ای در این باره دارید مطرح کنید. تخصص و تجربه کافی نیز از دیگرمشخصه‌های یک آتلیه خوب است که با دیدن نمونه کارهای سابق آن‌ها می‌توانید از آن مطلع شوید. همچنین فراموش نکنید چون قرار است کودک عزیزتان را در اختیارشان قرار دهید، عکاس شما باید از صبر و حوصله کافی برخوردار باشد. در غیر این صورت این تجربه عکاسی برای شما و نوزاد دلبندتان خسته‌کننده خواهد بود.

آتلیه عکس نوزاد در کرج

عکاسی از نوزاد پروسه‌ای حساس و زمان‌بر است. زیرا نوزادان علاوه بر صبر و تحمل کم نسبت به دمای هوا و نور حساسیت دارند. لذا آتلیه‌ای که برای این کار انتخاب می‌کنید باید شرایط لازم برای عکس گرفتن از نوزاد را داشته باشد. بسته به اینکه عکس یک ماهگی می‌گیرید و یا عکس دندونی نوزاد تیم عکاسی باید صبر کافی و خلاقیت داشته باشند و بتوانند عکس‌هایی زیبا از فرزند شما بگیرند. البته در این راه اصلی‌ترین نکات عکاسی از نوزاد هم وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

نکات عکاسی از نوزاد

– بهتر است برای جلوگیری از خستگی نوزاد پروسه عکاسی کوتاه مدت باشد.
– دمای اتاق متناسب بوده و باعث آزار کودک نشود.
– سعی کنید در ژست‌های طبیعی از او عکس بگیرید.
– با استفاده از اسباب بازی معصومیت نوزاد را بهتر نمایش دهید.
– پس زمینه عکاسی را ساده در نظر بگیرید.
– عکاسی نوزاد با والدین فراموش نشود.
– زمینه عکاسی را مناسب با فصل در نظر بگیرید.
– نوزاد را مجبور به ژست‌ گرفتن نکنید.

آتلیه های کرج

عکس از کودک چند ماهه

اگر فرزند دلبندتان چند ماهه است بد نیست تا با ژست‌های متنوع‌تر از نوزاد از او عکس بگیرید. به همین دلیل بد نیست تا به فضای باز رفته و بر روی چمن‌ها، زیر سایه درختان و در کنار اسباب‌بازی‌ها از او عکس بگیرید. بسته به اینکه جشن چندماهگی کودک را برگزار می‌کنید بهتر است تا از اعداد و یا اشکال ماه تولد نیز استفاده کرده و به تصاویر جان تازه ببخشید. برای این کار گل، پوشک بچه، عروسک و غیره بهترین گزینه است که به شما پیشنهاد می‌کنیم.

عکس دندونی نوزاد

عکس دندونی نوزاد یکی دیگر از گزینه‌های عکاسی از کودک است که در بین والدین ایرانی هم طرفدار بسیار دارد. بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج باید بتواند عکس دندونی بامزه از کودک دلبندتان بگیرد و باکیفیت‌ترین تصاویر را تقدیمتان کند. برای این کار از قبل چیدمان دندان چیده می‌شود و فرزند شما در فضایی کودکانه عکس‌هایی جذاب می‌گیرد. برای این نوع عکس معمولا از ریسه‌های شبیه به دندان، عروسک، کیک تزئین شده و غیره استفاده می‌شود و با پوشاندن پوشک به کودک از او عکس‌های بانمک می‌گیرند. اینکه تصاویر دریافتی جذاب و خاطره‌انگیز شوند به خلاقیت تیم عکاسی بستگی دارد، لذا باید در انتخاب تیم مورد نظر دقت به خرج دهید.

در انتخاب بهترین آتلیه عکاسی کودک به چه مواردی باید دقت کرد؟

علاوه بر تجهیزات مدرن، محیط مناسب، خلاقیت و تخصص که در بالاتر به آن پرداختیم موارد دیگری نیز در انتخاب یک آتلیه مجرب مهم است. ازین موارد مهم می‌توان به تعهد در کار، کیفیت تصاویر، داشتن مجوز کسب و کار، منظم بودن و تحویل به موقع عکس‌ها اشاره کرد که باید از قبل در مورد آن تحقیق نمایید.

آتلیه عکاسی کودک در کرج

آتلیه عکاسی شیما در کرج

یکی از بهترین آتلیه ‌های کرج که بیش از ده سال سابقه و تخصص دارد آتلیه شیما است که انواع عکس‌ها را با کیفیتی عالی ثبت می‌کند. اگر ساکن کرج هستید و به دنبال یافتن بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج می‌گردید، آتلیه شیما با کادری حرفه‌ای در کنار شماست. کادر خانم و باتجربه این تیم با علاقه و صبر و شکیبایی جذاب‌ترین تصاویر را از نوزاد شما به ثبت می‌رساند.

خدمات آتلیه عکاسی شیما

عکاسی بارداری
– عکاسی دندونی نوزاد
– عکاسی تعیین جنسیت
– عکاسی فرمالیته عروس
– عکاسی تولد
– عکاسی مراسم نامزدی
– عکاسی صنعتی
– عکاسی سالگرد ازدواج

آتلیه کودک در کرج

کلام پایانی

پیدا کردن بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج کار سختی نیست و ما به شما آتلیه شیما را پیشنهاد می‌کنیم. آتلیه‌ای که بهترین عکاسان را در تیم خود جای داده و تلاش می‌کند تا خاطره‌ساز مشتریان عزیز شود. اگر به دنبال آتلیه‌ای قابل اعتماد می‌گردید، پس بیش از این وقت را تلف نکرده و با همکاران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید سری به دیگر صفحات وب سایت ما زده و نمونه کارهای سابق ما را ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *