عکاسی بارداری در کرج

عکاسی در دوران بارداری یعنی ثبت شگفت‌انگیزترین روزهای زندگی یک بانو. یعنی به یادگار نگه داشتن تصاویری از روزهای انتظار شما برای آمدن یک کوچولو دوست‌داشتنی. شاید از خود بپرسید که چه کسی حاظر است این روزهای دردناک را با شکمی برامده عکس بگیرد؟ پس باید به شما بگوییم که زنان زیادی آرزو ثبت عکس‌های دوران بارداری خود را دارند. به همین دلیل آتلیه‌ها را می‌توان تنها و البته بهترین گزینه برای عکاسی بارداری دانست. اگر شما هم کنجکاوید تا در این باره بدانید، در این مقاله همراه ما باشید.

عکاسی بارداری چگونه است؟

عکاسی ژورنالی بارداری یکی از پرطرفردارترین عکس‌هایی است که زوج‌های جوان به آن تمایل دارند. در این پروسه شما با پوشیدن لباس‌های رنگارنگ بارداری در آتلیه و با ژست‌های مختص بارداری عکس‌ می‌گیرید. در این گونه عکس‌ها شکم برامده اولین سوژه عکاسی است که به نمایش گذاشته می‌شود. در واقع شما با گرفتن ژست‌هایی با محوریت بارداری این روزهای مهیج را ثبت می‌کند. این کار می‌تواند در آتلیه، خانه، طبیعت و یا هرجای دیگر انجام شود، ولی عکاسی در آتلیه به دلیل وجود امکانات مناسب و فضای آرام چیز دیگری است.

عکاسی ژورنالی بارداری
انتخاب یک آتلیه مناسب

حالا که صحبت از انتخاب آتلیه‌ای مجرب شد، خوب است تا در ابتدا با چند ویژگی‌ مهم آتلیه کاربلند آشنا شوید. اولین نکته داشتن سوابق کاری و تخصص است. تیم عکاسی شما باید تجربه کافی در عکاسی بارداری داشته باشد و بتواند خلاقانه‌ترین ایده‌ها را با شما مطرح کند. برای اثبات این کار می‌توانید نمونه‌ کارهای سابق آتلیه را بررسی کرده و از کیفیت کار مطمئن شوید. فاکتور دیگر یک آتلیه حرفه‌ای داشتن تجهیزات مناسب عکاسی است. قطعا وسایل مدرن باعث ثبت تصاویر باکیفیت می‌شود که تا سال‌ها ماندگار است. همچنین فراموش نکنید که فضای عکاسی باید دارای چیدمان مرتبط با بارداری، دارای نور کافی و آرام باشد تا بتوانید در کمال آرامش عکس‌هایی زیبا بگیرید.

کجا عکاسی کنیم؟

شما گزینه‎های زیادی برای مکان عکاسی دارید، ولی به دلایلی که در بالاتر گفتیم عکاسی در آتلیه مناسب‌تر است. شما بسته به خلاقیت و البته توان خود می‌توانید به دل طبیعت رفته و یا در باغی خارج از شهر عکاسی کنید. منزل، کویر، ساحل و حتی پشت بام از دیگر لوکیشن‌هایی است که می‌توانید بسته به شرایطتان برای عکاسی انتخاب کنید.

عکاسی بارداری در طبیعت

طبیعت به دلیل داشتن چشم‌اندازهای بکر، نور مناسب، فضای سرسبز و ده‌ها ویژگی دیگرجایی عالی برای عکاسی ژورنالی بارداری است. در آنجا گزینه‌های زیادی در پیش رویتان قرار دارد تا عکس‌هایی خارق‌العاده بگیرید. ایستادن در زیر سایه درختان، نشستن در قایق، قدم زدن در لا به لای درختان و ده‌ها ژست دیگر از جمله ایده‌هایی است که می‌توانید در نظر بگیرید. البته فراموش نکنید که از قبل ژست‌های خود را انتخاب کنید تا در زمان عکاسی دچار اتلاف وقت نشوید.

عکاسی بارداری در طبیعت
چند نکته درباره عکاسی بارداری در طبیعت

– با توجه به شرایط بارداری مکان‌های نزدیک به شهر را برای عکاسی انتخاب کنید.
– حتما لباس اضافه، داروهای لازم، عینک، کرم ضد آفتاب و غیره همراه داشته باشید.
– پیش از راهی شدن به لوکیشین عکاسی آب و هوای مقصد را بسنجید.
– بهتر است برای خستگی کمتر مدت زمان عکاسی طولانی نباشد.
– قبل از عزیمت مکان دقیق عکاسی را انتخاب کنید تا دچار اتلاف وقت نشوید.

عکاسی بارداری در منزل

بعضی زوج‌ها بسته به شرایط ترجیح می‌دهند تا در منزل شخصی خود عکاسی کنند. برای این کار بهتر است تا چیدمانی مناسب این کار در نظر بگیرید و نور کافی تهیه کنید. همچنین اگر تجهیزات مناسب عکاسی ندارید، این امکان وجود دارد تا ازجاهای معتبر کرایه کرده و تصاویری باکیفیت ثبت کنید. عکاسی کردن در کنار سیسمونی نوزاد، عکاسی در حیاط، عکاسی با لباس نوزاد و ده‌ها ژست دیگر برای عکاسی دوران بارداری در خانه وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. تنها کافیست در این باره خلاقیت به خرج داده و از وب سایت‌های گوناگون الگو بگیرید.

عکاسی بارداری در آتلیه

عکاسی کردن در آتلیه به دلیل وجود تجهیزات مدرن و فضای مناسب انتخابی عالی است. اگر قصد دارید تا در آتلیه عکاسی کنید، پس خوب است تا پیش از آن درباره ژست‌های مد نظرتان با تیم عکاسی صحبت کرده و الگو بگیرید. همچنین می‌توانید از قبل محل عکاسی را بررسی کرده و درباره چیدمان و پوشش صحبت نمایید. به یاد داشته باشید که عکاس شما باید از صبر و حوصله کافی برخوردار باشد و به خوبی آنچه که در ذهن دارید را پیاده کند.

عکاسی بارداری در منزل
ژست های عکس بارداری

نوع ژستی که برای عکس‌های بارداری می‌گیرید در زیباتر شدن تصاویر مهم است. برای این کار می‌توانید از فضای مجازی و یا وب سایت‌ها الگو بگیرید. اما به طور کل عکاسی به صورت سه رخ، نیم رخ، ایستاده، عکاسی با لباس نوزاد، عکاسی با کفش نوزاد، عکاسی با قاب و عدد ماه حاملگی از جمله مرسوم‌ترین عکس‌هایی است که می‌توان برای عکس ژورنالی بارداری گرفت.

عکس ژست بارداری با همسر

یکی از اصلی‌ترین ژست‌هایی که بانوان باردار برای عکاسی خود انتخاب می‌کنند، عکس گرفتن در کنار همسر است. در این ژست شما در مکانی مناسب اعم از آتلیه، طبیعت و غیره ایستاده و به شکلی طبیعی عکاسی می‌کنید که شکم شما در مرکز دید باشد. در واقع تمرکزتان بر شکم برجسته واقع می‌شود و در فضایی با نور طبیعی زیباترین عکس‌ را می‌گیرید. اگر برای عکاسی بارداری به آتلیه می‌روید، بهتر است تا انتخاب این گونه ژست‌ها را به عهده عکاس گذاشته و خلاقیت به خرج دهید.

عکس بارداری خانوادگی

بعضی افراد دوست دارند تا در کنار اقوام و نزدیکان خود عکس بگیرند. پس خوب است تا در این باره برنامه‌ریزی دقیق انجام دهید. لازم است تا از قبل مهمانان خود را در جریان بگذارید و با آن‌ها در ست شدن لباس‌ها هماهنگ کنید. همچنین باید دکوراسیون با تم و پوشش افراد سنخیت داشته باشد و نظم خاصی برای آن در نظر بگیرید. توصیه می‌کنیم که فضای عکاسی را تزئینات مختلف مانند ریسه، لباس کودک، کیک و غیره زیباتر کنید.

عکاسی ژست بارداری
عکس بارداری با لباس

یکی از کارهایی که باید قبل از عکاسی انجام دهید، انتخاب لباس مناسب است. لباس مورد نظر باید به گونه‌ای باشد که برامدگی‌های دوران بارداری شما مشخص شود. همچنین رنگ آن باید شاد جلوه کرده و با فضای عکاسی همخوانی داشته باشد. در نظر داشته باشید که برای بهتر شدن تصاویر می‌توانید لباس خود را همسرتان با ست کرده و رنگی همچون آبی، صورتی، شکلاتی و غیره انتخاب نمایید. لازم است بدانید که معمولا رنگ آبی برای فرزند پسر و رنگ صورتی برای فرزند دختر تعیین می‌شود که بد نیست تا رنگ پوشش و چیدمان خود را براساس آن در نظر بگیرید.

عکس بارداری بدون لباس

بعضی از بانوان تمایل دارند تا بدون لباس عکس بگیرند تا برامدی شکم آن‌ها واضح‌تر باشد. این سبک کاملا سلیقه‌ای است و شاید در هر مکانی امکان ثبت آن نباشد. لذا می‌توان عکاسی در منزل را بهترین گزینه برای آن دانست. البته اگر قصد عکاسی بدون لباس در آتلیه دارید، بهتر است در این باره با تیم عکاسی خود مشورت کرده و نظر آن‌ها را هم بدانید. البته نگران عکس‌های خود نباشید، زیرا تمام آن‌ها به صورت محرمانه نزد آتلیه نگهداری می‌شود و فقط خود شما به آن‌ها دسترسی دارید.

عکاسی بارداری چندقلویی

اگر از آن دسته پدر و مادرهای خوش شانسی هستید که چند قلو در راه دارید، پس چه چیزی بهتر از جشن و گرفتن عکس‌های ناب! برای این روز پرهیجان باید علاوه بر تمرکز بر شکم برامده لباس‌های فرزندان دلبندتان را هم زیبایی‌بخش عکس‎ها کنید. چیدمانی با لباس‌های نوزاد، کفش، ریسه و ست کردن آن‌ها با لباس‌ها یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید برای جذاب‌تر شدن عکس‌ها انتخاب کنید. پس اگر قصد عکاسی بارداری چند قلویی دارید، از همین الان دست بجنبید!

عکاسی بارداری در کرج

در کرج آتلیه‌های مختلفی وجود دارد که به عکاسی بارداری می‌پردازند، ولی لازم است تا از قبل درباره عملکرد آن‌ها به طور دقیق اطلاعات کسب کنید. اکثر آتلیه‌ها تلاش می‌کنند تا با ایجاد دکوراسیون جذاب و استفاده از وسایل عکاسی روز تصاویری به‌یادماندنی را به ثبت برسانند. به همین دلیل باید قبل از عقد قرارداد این موارد را بررسی نمایید. یکی از مجرب‌ترین آتلیه‌ها شیما نام دارد که با داشتن فضایی آرام و زیبا به شما در گرفتن عکس‌های رنگارنگ کمک می‌کند.

عکاسی بارداری در آتلیه
آتلیه عکاسی شیما

آتلیه عکاسی شیما با داشتن تجهیزات مدرن و تخصص فراوان در کنار شماست تا خارق‌العاده‌ترین عکس‌ها را بگیرید. تیم حرفه‌ای این آتلیه با بیش از ده سال سابقه کاری و خلاقیت تجربه‌ای ناب را برایتان رقم می‌زند. آتلیه شیما که در یکی از بهترین نقاط شهر کرج قرار گرفته چیدمانی مناسب برای تم‌های مختلف عکاسی دارد که باعث شده تا به عنوان یکی از محبوب‌ترین آتلیه ‌های کرج در تنوع دکوراسیون شناخته شود.

خدمات عکاسی آتلیه شیما

– عکاسی دندونی نوزاد
عکاسی تعیین جنسیت
– عکاسی فرمالیته
– عکاسی نامزدی
– عکاسی صنعتی
– عکاسی عروسی
– عکاسی تولد

کلام پایانی

عکاسی بارداری اگر به صورت حرفه‌ای انجام شود می‌تواند خاطره‌ای فراموش‌نشدنی را رقم بزند. برای اینکه بتوانید تجربه‌ای خاص را رقم بزنید، باید از قبل برنامه‌ریزی کرده و آتلیه خود را آگاهانه انتخاب کنید. اگر دوست دارید تا با کمک آتلیه عکاسی شیما تصاویری ماندگار بگیرید، تنها کافیست با همکاران ما تماس گرفته و هماهنگی‎های لازم را انجام دهید. همچنین می‌توانید در وب سایت ما نمونه کارهای سابق را ببینید و از کیفیت کار مطمئن شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *