عکاسی تولد در کرج

عکاسی تولد اگر توسط تیم حرفه‌ای انجام شود تا سال‌ها به عنوان خاطره‌ای فراموش‌نشدنی در ذهنتان ماندگار می‌شود. علاوه بر آن پس از گذشت سال‌ها داشتن عکس‌هایی باکیفیت از روز تولد همواره شما را به یاد آن روزهای دور می‌اندازد. اگر ساکن کرج هستید و می‌خواهید برای روز تولدتان عکس‌هایی زیبا و جذاب بگیرید، پس لازم است تا با بهترین آتلیه های کرج آشنا شوید. در این مقاله می‌خواهیم به موضوع عکاسی تولد در کرج بپردازیم و اطلاعاتی که لازم دارید را در اختیارتان قرار دهیم. پس اگر در این باره مشتاقید در ادامه همراه ما باشید.

چرا عکاسی تولد در آتلیه؟

در ابتدا شاید این سوال برایتان به وجود آید که اصلا چرا باید در آتلیه عکاسی کنیم؟ واقعیت امر این است که آتلیه‌ها به دلیل داشتن نورکافی و تجهیزات مناسب می‌توانند باکیفیت‌ترین عکس‌ها را تقدیمتان کنند. وسایل مدرن عکاسی و نورافکن‌های بزرگ باعث می‌شوند تا عکس‌های شما زیباتر و قشنگ‌تر شوند. علاوه بر آن فضای مناسب عکاسی با چیدمان مناسب این امکان را به شما می‌دهد تا تصاویری رنگارنگ در کنار کیک، ریسه‌های رنگی و بادکنک‌ها بگیرید. همچنین می‌توانید به فضای باز رفته و در کنار تیم عکاسی حرفه‌ای روی چمن‌ها عکس بگیرید. عکاسی در آتلیه این امکان را می‎‌دهد تا تصاویری را به ثبت برسانید که در فضاهای دیگر ممکن نیست.

عکاسی تولد در آتلیه
مزایای عکاسی تولد در آتلیه

– استفاده از وسایل جدید و نو
– نورکافی و خلق تصاویر باکیفیت
– تخصص و تجربه تیم عکاسی
– قیمت مناسب
– تنوع در ژست‌های عکاسی
– استفاده از تم و تزئینات شیک

معایب عکاسی تولد آتلیه

– محدود بودن فضا
– نیاز به هماهنگی از قبل
– ممکن است عکاسی از کودک در آتلیه کمی برای والدین سخت باشد

عکاسی تولد در کرج

آتلیه های عکاسی در کرج کم نیستند و هرکدام با خدمات مختلف خود بهترین عکس‌ها را می‌گیرند. ولی در نظر داشته باشید که عکاسی تولد در کرج باید به صورت حرفه‌ای انجام شود تا ماندگار شود. آتلیه مورد نظر باید ویژگی‌های متعددی مانند صبر، خلاقیت، تعهد و تخصص داشته باشد تا باکیفیت‌ترین عکس‌ها را تقدیمتان کند. همچنین باید توانایی عکاسی در هر شرایط مانند عکاسی تولد در فضای باز، عکاسی در طبیعت و غیره را داشته باشد و به خوبی این کار را انجام دهد. آتلیه عکاسی شیما نیز با داشتن بیش از ده سال سابقه کاری آماده است تا بهترین عکس‌ها را از تولد شما به ثبت برساند.

عکاسی تولد در فضای باز
عکاسی تولد در فضای باز

یکی از کارهایی که آتلیه‌های عکاسی انجام می‌دهند، عکاسی کردن در فضاهای باز است. جاهایی مانند پارک، باغ، دشت و غیره همگی با چشم‌اندازهای معرکه‌‍شان می‌توانند مکانی مناسب برای عکاسی تولد باشند. بسته به این که شما چه جایی را برای تولد خود انتخاب می‌کنید، در نحوه چیدمان، پوشش و ژست‌های خود حق انتخاب دارید. همچنین وجود درختان، سایه، نور طبیعی، چمن و غیره زیبایی‌بخش عکس‌های شما است که نمی‌توان نادیده‌شان گرفت. لذا با انتخاب ژست‌های جذاب می‌توانید رویایی‌ترین عکس‌ها را از تولد خود به ثبت برسانید.

عکاسی تولد در طبیعت

اگر وقت و حوصله کافی دارید، طبیعت می‌تواند جایی عالی برای عکاسی تولد باشد. جنگل، ساحل، باغ، کویر و غیره همگی با جذابیت‌های منحصر به فرد خود باعث خلق تصاویر خارق‌العاده می‌شوند. اگر در این کار یک تیم عکاسی حرفه‌ای شما را همراهی می‌کنند، انتخاب ژست‌های زیبا نیز راحت‌تر می‌شود. قدم زدن در ساحل، تماشای غروب آفتاب، نشستن در زیر سایه درختان و حضور در جنگل همگی می‌توانند فضایی عالی برای خلق تصاویر تولد شوند. تصاویری که شاید در هیچ جای دیگر نتوانید ثبت کنید. فراموش نکنید که برای عکاسی تولد در طبیعت همراه لباس اضافه، کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی همراه داشته باشید و از قبل مکان دقیق عکاسی را انتخاب نمایید.

عکاسی تولد در آتلیه

اگر قصد دارید تا در فضای آتلیه عکس جشن تولد بگیرید، پس لازم است تا از قبل هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. به همین دلیل باید از قبل با تیم عکاسی صحبت کرده و نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کنید. سپس زمان عکاسی را تعیین کرده و ژست‌های مورد نظرتان را هم مشخص نمایید. فراموش نکنید که به دلیل فضای مناسب آتلیه می‌توانید هر پوششی که دوست دارید انتخاب نمایید و به طور رایگان در کنار چیدمانی که از قبل برایتان در نظر گرفته می‌شود عکس‌های حرفه‌ای بگیرید. به خاطر بسپارید که برای زیباتر شدن عکس‌ها از اکسسوری مناسب استفاده کرده و از قبل آرایشی ساده برای این کار در نظر بگیرید. ناگفته نماند که بعضی از آتلیه های عکاسی در کرج و دیگر شهرها از فضای باز نیز برای عکاسی تولد استفاده می‌کنند که بهتر است از قبل درباره آن با تیم عکاسی صحبت کنید.

عکاسی تولد در خانه

شاید به هر دلیلی بخواهید عکس جشن تولد خود را در منزل بگیرید. برای این کار باید چیدمان را مناسب عکاسی تغییر داده و نورپردازی زیبایی انجام دهید. همچنین به دلیل خصوصی بودن فضا در پوشش خود حق انتخاب دارید، که این خود یکی از مزایای عکاسی تولد در خانه است. البته به یاد داشته باشید که برای باکیفیت‌تر شدن عکس‌ها از نور مناسب و وسایل عکاسی مدرن استفاده کنید.

عکاسی تولد کودک
عکاسی تولد کودک

عکاسی تولد در کرج شامل عکاسی کودکان هم می‌شود که بسیار طرفدار دارد. اگر به زودی می‌خواهید جشن تولد برای فرزند دلبندتان بگیرید، پس بهتر است از الان به فکر یافتن یک تیم عکاسی حرفه‌ای باشید. بسته به اینکه در چه فضایی عکاسی می‌کنید، وجود عکاس کاربلد باعث می‌شود تا روزهای کودکی فرزندتان به‌یادماندنی‌تر ثبت شود. لذا توصیه می‌کنیم که با حضور در یک آتلیه حرفه‌ای باکیفیت‌ترین عکس‌ها را از کودکتان بگیرید و تولد او را به خاطره‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید.

نکات عکاسی کودکان

– بهتر است لنز دوبین و کودک در یک سطح باشند.
– با امر و نهی کردن کودک او را حین عکاسی خسته نکنید.
– قبل از عکاسی به کودک غذای کافی بدهید و او را استحمام کنید.
– در این کار عکاس باید با درک صحیح از روحیه کودکان و صبر و شکیبایی عکاسی کند.
– برای جلوه بیشتر نوزاد بهتر است زمینه عکاسی ساده باشد.
– یک ژست خاص را به کودک القا نکنید و سعی نمایید تا ژست‌های طبیعی را به ثبت برسانید.
– برای خنداندن طبیعی کودک کافیست پدر و مادر با او به آرامی صحبت کنند.

چگونه برای عکاسی تولد در کرج یک آتلیه خوب پیدا کنیم؟

با کمی جستجو در فضای مجازی و وب سایت‌های متعدد این امکان وجود دارد تا با آتلیه های کرج آشنا شوید. پس از پیدا کردن چند آتلیه مطلوب باید نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کرده و مناسب‌ترین آن را پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که کیفیت خوب عکس، فضای عکاسی و خلاقانه بودن تصاویر از جمله ویژگی‌هایی است که برای انتخاب یک آتلیه مجرب باید در نظر گرفته شود. سپس در هنگام عقد قرارداد بد نیست تا تجهیزات عکاسی و فضای عکاسی را از نزدیک ببینید و در مورد ایده‌های خود به طور مستقیم صحبت کنید.

عکاسی تولد
نکات عکاسی تولد که خوب است بدانید

– عکاسی تولد در کرج تنها شامل عکاسی در آتلیه یا فضای باز نیست و می‌تواند شامل عکاسی و فیلم برداری از مجالس نیز بشود.
– در مورد تم تولد از قبل با تیم عکاسی خود صحبت کنید.
– چیدمان مختص تولد مثل کیک، بادکنک، ریسه و غیره از جمله مواردی است که برای عکاسی در آتلیه توسط تیم عکاسی مهیا می‌شود. لذا لازم نیست نگران آن باشید.
– برای عکاسی در طبیعت از قبل وضعیت آب و هوا را بسنجید.

هزینه عکاسی تولد چقدر است؟

عکاسی تولد در کرج و دیگر شهرها بسته به عوامل مختلف متغیر است. فضایی که در آن عکاسی می‌کنید، کیفیت وسایل، چیدمان و حتی خدمات اضافه‌تر مانند آلبوم و غیره همگی بر نرخ عکاسی تولد تاثیرگذار است. به همین دلیل اولین موردی که در هنگام عقد قرارداد بررسی می‌شود، قیمت عکاسی است. فراموش نکنید که بسته به بودجه خود می‌توانید آتلیه مناسب پیدا کرده ور در بعضی ایام از تخفیفات ویژه برخوردار شوید. آتلیه عکاسی شیما نیز در بعضی ایام سال اقدام به ارائه تخفیف به همشهری‌های عزیز می‌کند و می‌توانید برای عکس اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۴۵۵۷۱۸ تماس بگیرید.

عکاسی تولد
دیگر خدمات آتلیه عکاسی شیما

– عکاسی بارداری
– عکاسی مراسم نامزدی
– عکاسی تعیین جنسیت
– عکاسی دندونی نوزاد
عکاسی صنعتی
– عکاسی فرمالیته عروس
– عکاسی جشن عروسی

کلام پایانی

همه ما دوست داریم تا رنگارنگ‌ترین و باشکوه‌ترین عکس‌ها را از جشن تولد خود به ثبت برسانیم. به همین دلیل وجود یک تیم عکاسی حرفه‌ای می‌تواند بهترین گزینه برای این کار باشد. عکاسی تولد در کرج نیز در کنار آتلیه عکاسی شیما می‌تواند به یکی از بهترین تجربه‌های شما تبدیل شده و خاطره‌ساز روزهای شما شود. اگر قصد دارید تا عکاسی از مراسم خود را به ما بسپارید تنها کافیست از قبل هماهنگی‌های لازم را انجام داده و نگران هیچ چیز نباشید. همکاران ما در کنار شما هستند تا زیباترین تصاویر را به ثبت برسانند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *