عکاسی کریسمس

کریسمس همه ما را به یاد بابانوئل، درخت کاج، کادوهای رنگی و جوراب‌های بامزه می‌اندازد. با اینکه این جشن در ایران ما چندان هم رواج ندارد، اما بهانه خوبیست برای عکس گرفتن! تم کریسمس برای عکس انتخاب خوبی است برای کسانی که می‌خواهند تصاویری خاص و متفاوت از دیگر جشن‌ها داشته باشند. به همین دلیل آتلیه‌ها با ایجاد دکوراسیون مناسب این جشن عکس‌هایی باورنکردنی از شما می‌گیرند. اگر ایده‌ای در این باره دارید و می‌خواهید عکس کریسمس بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله را از دست ندهید.

عکاسی کریسمس

حال و هوای کریسمس هم غریب است و هم هیجان‌انگیز؛ پس اگر اهل تنوع هستید عکاسی در این ایام را امتحان کنید. در این روزها درختان بلند کاج و آویزهایی که به آن زینت بخشیده‌اند حسابی دل ما را می‌برند. کادوهایی که در زیر درخت چیده می‌شوند ما را کنجکاو می‌کنند و وسوسه می‌شویم تا همه آن‌ها را باز کنیم. دکوراسیون شب کریسمس مهیج است و دلربا پس چرا به این بهانه عکس‌های قشنگ نگیریم؟! اگر به هر دلیلی شرایط ثبت عکس کریسمس ندارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که عکاسی کردن در آتلیه را برای این کار در نظر بگیرید.

چرا عکاسی در آتلیه؟

حالا شاید از خود بپرسید که چرا باید عکاسی کریسمس را در آتلیه انجام دهیم؛ مگر در منزل شخصی این کار امکان‌پذیر نیست؟ در پاسخ باید بگوییم که اگر بخواهید در خانه این کار را انجام دهید باید هزینه‌های بسیاری پرداخت کنید تا فضا شبیه به ایام کریسمس شود. خرید وسایل تزئینی متفاوت، جعبه‌های کادو، چراغ متناسب با محیط، لباس، درخت کاج و غیره همگی باعث ایجاد خرج‌های جانبی می‌شود که ممکن است برایتان به صرفه نباشد. علاوه بر آن باید نورپردازی فضا و کیفیت دوربین را نیز در نظر بگیرید که باید از کیفیت و استاندارد کافی برخوردار باشد. تهیه وسایل نورپردازی، تهیه دوربین عکاسی و حتی خرید لباس کریسمس از جمله دیگر خرج‌های مربوط به تم کریسمس برای عکس است که نمی‌توان نادیده گرفت. در حالی که آتلیه‌ها با ایجاد فضای این روز که شامل وسایل تزئینی، کادو (کادوهای تزئینی)، نورپردازی و غیره همه این امکانات را برایتان فراهم می‌کنند. عکاسی در آتلیه برای کریسمس به صرفه‌تر از چیزی است که تصورش را بکنید و تمام وسایل لازم از قبل برایتان مهیا می‌شود. چه بهتر از این!

تم عکس کودک کریسمس
دیگر مزایای عکاسی کریسمس در آتلیه

– ایجاد خلاقیت حرفه‌ای در عکس‌ها
– تهیه آلبومی ناب و متفاوت
– هزینه‌های مقرون به صرفه
– تدارک چیدمان مربوطه از قبل
– تهیه عکس توسط کادر مجرب
– وجود کادر خانم و آقا

تم کریسمس برای عکس

همانگونه که می‌دانید تم عکس برای کریسمس مشخص است. ولی آیا خلاقیت کافی برای چیدمان وجود دارد؟ پس با انتخاب یک آتلیه مجرب می‌توانید از دکوراسیونی خلاق استفاده کنید که شاید در کمتر جایی دیده باشید. فراموش نکنید که برای بهتر شدن عکس‌ها لباس متناسب و همرنگ فضا انتخاب کنید و زیبایی بصری بیشتری به عکس‌ها بدهید. همچنین بد نیست تا برای جذاب‌تر شدن تصاویر از صفحات مجازی و وب سایت‌های گوناگون الگو بگیرید.

برای عکاسی کریسمس چه بپوشیم؟

تم کریسمس برای عکس آن هم در آتلیه آزادی زیادی در پوشش به شما می‌دهد. شما این آزادی را دارید تا هر لباسی که دوست دارید بپوشید ولی فراموش نکنید که اگر در کنار همسرتان عکس می‌گیرید لباس‌هایتان را ست نمایید. همخوانی پوشش زوج باعث جذاب‌تر شدن عکس‌ها می‌شود. به یاد داشته باشید که از اکسسوری‌های متنوع نیز استفاده کرده و به پوشش خود جذابیت بیشتر بدهید.

عکاسی کریسمس را به افراد زیر پیشنهاد می‌کنیم

– والدینی که می‌خواهند از کودک خردسال خود عکس یادگاری بگیرند.
– زوج‌های جوانی که به زودی قصد برگزاری جشن ازدواج دارند.
– خانم‌های باردار و همسرشان
– خانم‌های جوان

عکس تم تولد کریسمس
تم عکس کریسمس کودک

اگر به دنبال بهانه‌ای برای عکس گرفتن از فرزند عزیزتان هستید چه انتخابی بهتر از جشن کریسمس! برای این کار بد نیست تا از قبل با آتلیه‌ای حرفه‌ای هماهنگ کرده و کودکتان را به آنجا ببرید. سپس با پوشاندن لباس مختص کریسمس او را در کنار چیدمان رویایی آنجا نشانده و عکس یادگاری بگیرید. برای عکاسی کریسمس کودک باید از قبل لباس مورد نظر او را در نظر گرفته و ژست‌هایی که می‌خواهید را مد نظر داشته باشید. البته اگر تیم عکاسی شما کاربلد باشد به خوبی می‌تواند از پس این کار براید و جای نگرانی نیست.

نکات عکاسی از نوزاد در کریسمس

– حتما از قبل او را حمام کنید تا در طی عکاسی به خوابی عمیق برود.
– پیش از شروع عکاسی به نوزاد شیر بدهید.
– دمای محیط را متناسب نگه دارید تا موجب آزار کودک نشود.
– نور کافی برای این کار در نظر بگیرید.
– بهتر است عکاس قبل از شروع دستان خود را بشوید تا موجب انتقال آلودگی به کودک نشود.
– بهتر است مدت زمان عکاسی کوتاه باشد تا موجب خستگی نوزاد نشود.
– ژست‌های اجباری و خسته‌کننده برای کودک اجرا نکنید.

تم کریسمس برای عکس
عکس تم تولد کریسمس

اگر تولد شما همزمان با ایام کریسمس است پس بد نیست تا این بار خلاقیت به خرج داده و تولدتان را با این تم جشن بگیرید. برای این کار با پوشیدن لباس رنگارنگ با تم قرمز در کنار درخت کاج و هدایای خود عکس‌هایی بگیرید که شاید در هیچ وقت دیگر ممکن نباشد. ژست‌های خلاقانه با جوراب‌های رنگی، ریسه‌ها و غیره همگی باعث خلق آلبومی درخشان می‌شوند.

ژست‌های دونفره عکس کریسمس

اگر قصد دارید تا در کنار همسر عزیزتان عکاسی کریسمس انجام دهید، باید از قبل با آتلیه مذکور هماهنگ کرده و وقت رزرو کنید. سپس با خرید لباس ست عکس‌هایی متفاوت و زیبا بگیرید. برای عکس دونفره ژست‌های زیادی وجود که بسته به خلاقیت تیم عکاسی خاطره‌ساز لحظات شما خواهد بود.

نکات مهم در عکاسی کریسمس

– بهتر است پوشش شما مرتبط با این ایام باشد.
– از اکسسوری مناسب مثل زیورآلات شکل کریسمس استفاده نمایید.
– شیرینی‌های متناسب با کریسمس نیز ایده خوبی برای جذاب‌‌تر شدن فضا است.
– حتما از فضای مجازی برای یافتن ایده الگو بگیرید.
– خرید و انتخاب لباس کریسمس را به روزهای اخر موکول نکنید.

انتخاب آتلیه عکاسی کریسمس

شاید این سوال برایتان مطرح شود که برای انتخاب آتلیه عکاسی کریسمس به چه مواردی باید دقت کنیم؟ وجود محیط متناسب با کریسمس اولین گزینه‌ای است که باید در نظر بگیرید. لذا در هنگام عقد قرارداد از فضایی که قرار است در آن عکس بگیرید دیدن کنید. بررسی نمونه‌ کارهای قبلی آتلیه از دیگر کارهایی است که در زمان عقد قرارداد باید به خاطر داشته باشید. با این کار از کیفیت عکس‌ها و ژست‌ها مطمئن خواهید شد. مورد مهم دیگر تجهیزات مدرن عکاسی است که باعث ثبت تصاویر ناب می‌شود. یک آتلیه خوب باید وسایل پیشرفته‌ای برای ثبت عکس‌ها داشته باشد.

ویژگی‌های آتلیه عکاسی کریسمس

– خلاقیت در کار
– صبر و حوصله تیم عکاسی
– وجود عکاسان خانم و آقا
– سرعت در تحویل عکس‌ها
– تعهد به کار
– داشتن فضای مناسب این تم عکس
– وجود وسایل نورپردازی

تم کریسمس برای عکس نوزاد
آتلیه عکاسی شیما

یکی از بهترین آتلیه های کرج که به عکاسی کریسمس می‌پردازد آتلیه شیما نام دارد که بیش از ده سال سابقه کاری و تخصص کافی در کنار شماست. اگر ساکن کرج هستید و به دنبال تیمی کاربلد برای این کار می‌‌گردید این آتلیه حرفه‌ای برایتان پیشنهادات ویژه دارد. آتلیه شیما با داشتن فضای مناسب عکاسی کریسمس، خلاقیت و تجهیزات جدید آلبومی از عکس‌های ناب را تقدیمتان می‌کند و حسابی خاطره‌ساز لحظات شما خواهد بود. اگر تمایل به همکاری دارید تنها کافیست با کارشناسان این تیم تماس گرفته و وقت خود را رزرو کنید.

خدمات آتلیه شیما چیست؟

عکاسی بارداری
– عکاسی صنعتی
– عکس اسپرت عروس و داماد
– عکاسی تعیین جنسیت
– عکس دندونی نوزاد
– عکاسی تولد
– عکاسی سالگرد ازدواج

کلام پایانی

آتلیه عکاسی شیما با کادری خلاق و حرفه‌ای قصد دارید تا عکاسی کریسمس را به نحوی احسن برایتان انجام دهد. پس اگر می‌خواهید آلبومی خاص داشته باشید هرچه زودتر با همکاران ما تماس گرفته و وقت خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید به دیگر صفحات وب سایت ما رفته و نمونه کارهای تیم ما را ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *