عکاسی با حجاب عروس

بعضی از عروس‌ها دوست دارند تا با حجاب عکس بگیرند. این یک مسئله کاملا شخصی است که بسته به اعتقادات افراد مختلف است. آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید تا در روزی عروسیتان عکس باحجاب بگیرید؟ پس حسابی خوش شانس هستید؛ زیرا در این مقاله می‌خواهیم به موضوع عکس عروس با حجاب کامل بپردازیم و هرآنچه را که باید بدانید در اختیارتان قرار دهیم. توصیه می‌کنیم که این مقاله را از دست ندهید.

 

عکس عروس با حجاب یا بی حجاب؟

 

اینکه در روز عروسیتان حجاب داشته باشید یا خیر مسئله‌‍ای شخصی است و هیچ اصول خاصی برای آن وجود ندارد. با اینکه اکثر عروس‌ها عکاسی بی‌حجاب را انتخاب می‌کنند، ولی همچنان داشتن حجاب آن هم در پوشش عروس زیباست. البته به شرطی که اصول جذابیت را به خوبی حفظ نمایید. انتخاب لباس پوشیده، روسری و آرایش نه چندان غلیظ از جمله انتخاب‌های یک بانو معتقد است که در روز عروسی‌اش به آن توجه دارد. اگر می‌خواهید در این روز اعتقادات خود را حفظ کنید، پس بد نیست تا از قبل برنامه‌ریزی دقیق برای پوشش، اکسسوری و ژست عکس‌ها داشته باشید. هرچه که باشد عکس عروسی با حجاب یک بار در عمرتان انجام می‌شود پس در انجام آن دقت به خرج دهید.

 

عکس عروس باحجاب

از کجا شروع کنیم؟

 

روز عروسی مشخص شده است و باید هرچه سریع‌تر برای پیدا کردن لباس عروسی اقدام کنید. از آنجایی که به حجاب و اعتقادتان پایبند هستید، باید لباسی انتخاب نمایید که کاملا پوشیده و در عین حال راحت باشد. نگران این موضوع نباشید، زیرا با کمی جستجو می‌توانید آنچه را که می‌خواهید پیدا کنید. گام بعدی پیدا کردن آتلیه‌ای حرفه‌ای است که بتواند عکس‌های خلاقانه عروس باحجاب بگیرد. حتما در هنگام عقد قرارداد در این باره به عکاس خود صحبت کرده و ژست‌های مورد نظر را در نظر بگیرید. البته درباره موارد گفته شده نگران نباشید؛ زیرا در ادامه به طور مفصل به آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

انتخاب لباس عروس

 

علاوه بر کرایه و یا خرید لباس عروس باحجاب یکی از به صرفه‌ترین گزینه‌ها خرید پارچه و دوخت آن است. عروس‌های خوش سلیقه زیادی علاقه دارند تا لباس طبق نظرشان دوخته شود. به همین دلیل دوختن بهترین راه برای داشتن لباسی پوشیده و ایده آل است. برای این کار باید در ابتدا مدلی که می‌خواهید را انتخاب کرده و سپس پارچه‌ای مناسب آن پیدا کنید. پارچه مورد نظر باید کیفیت خوبی داشته باشد تا در زیر دوخت آسیب نبیند. همچنین برش آن باید راحت باشد و به آسانی به مدلی که می‌خواهید دوخته شود. البته وجود خیاط کاربلد نیز مهم‌ترین فاکتور است. زیرا با تجربه و تخصص خود می‌تواند لباسی برایتان بدوزد که شاید در خوابتان هم نمی‌دید! پس حتما در انتخاب یک خیاط مجرب دقت کنید؛ در غیر اینصورت دچار ضرر و زیان مالی و اتلاف وقت خواهید شد.

 

در انتخاب پوشش سر دقت کنید!

 

مهم‌ترین بخش حجاب پوشش سر است؛ مخصوصا اگر عروس معتقد به اصول مذهبی هستید! روسری و یا کلاهی که برای این کار انتخاب می‌کنید باید با رنگ لباس سنخیت داشته باشد. همچنین جنس آن به گونه‌ای باشد که با گذشت زمان باعث آزارتان نشود. جنس لطیف، دوخت عالی، جذابیت بصری و رنگ متناسب اصلی‌ترین ویژگی‌های آن بخش از لباس عروس است که سر را می‌پوشاند.

عکس باحجاب عروس و داماد

چند نکته در مورد پوشش سر

 

 • استفاده از کلاه باعث شیک‌تر شدن پوشش شما می‌شود.
 • پوشش سرتان به گوشه‌ای باشد که بتوان گوشواره‌ها را نمایش داد.
 • استفاده از تور باعث می‌شود تا پوشش سر از سادگی خارج شود.
 • پوشش سر باید به نحوی باشد که گردی صورت مشخص باشد.
 • چون از روسری و یا کلاه استفاده می‌کنید، بهتر است در آرایش صورت دقت به خرج دهید.
 • با وجود سادگی در پوشش سر بد نیست تا آرایشی واضح و خوش ترکیب به کار ببرید.
 • استفاده از زیور آلات را برای زیباتر شدن عکس‌ها فراموش نکنید.

 

ژست عکس عروس با حجاب

 

رسیدیم به یکی از مهم‌ترین جنبه‌های عکاسی یعنی ژست مناسب! به دلیل اینکه قصد دارید تا باحجاب عکاسی کنید، باید ژست‌هایی به کار ببرید که زیبایی شما را بیشتر نشان دهد. البته که از ژست‌های عاشقانه نباید غافل شد، ولی باید از خلاقیت استفاده نمایید. باید بدانید که تقریبا تفاوت زیادی در ژست‌های عکس با حجاب  بی‎حجاب وجود ندارد. تمام آن چیزی که احتیاج دارید، خلاقیت است. برای ایده گرفتن تنها کافیست سری به وب سایت‌ها و صفحات فضای مجازی بزنید و الگو بگیرید.

 

کجا عکاسی کنیم؟

 

معمولا آتلیه عکاسی اولین گزینه برای عکس عروس داماد با حجاب است که طرفداران زیادی هم دارد. برای اینکه در آتلیه عکاسی کنید، باید از قبل در مورد ژست‌های مورد نظرتان با عکاسی صحبت کنید. فضای بسته آتلیه و عکاسان خانم باعث می‌شوند تا بدون هیچ دغدغه‌ای بتوانید عکاسی نمایید. همچنین اگر می‌خواهید در کنار تیم عکاسی به عکس گرفتن بپردازید، اکثر آتلیه‌ها فضای باز دارند و در محیطی اختصاصی و بدون مزاحمت از شما عکس‌می‌گیرند. ناگفته نماند که وجود امکانات پیشرفته نیز باعث می‌شود تا عکس‌های شما باکیفیت‎‌تر شده و در نهایت آلبومی رویایی خلق کنید.

عکس عروسی با حجاب

دیگر لوکیشین‌های مناسب عکاسی

 

علاوه بر آتلیه گزینه‌های دیگری برای عکاسی کردن دارید. ساحل، باغ اختصاصی، منزل، طبیعت و غیره از جمله دیگر انتخاب‌هایی است که پیش روی شماست. اگر می‌خواهید عکس عروسی باحجاب در محیطی غیر از آتلیه بگیرید، باید به چند نکته در انتخاب محل دقت کنید. یکی از این موارد خلوت بودن محیط است. این امر باعث می‌شود تا بدون دغدغه از حضور مزاحمین عکاسی کرده و معذب نباشید. نور کافی فضا نیز از دیگر عواملی است که در جذاب‌تر شدن عکس‌ها مهم است. محیطی که برای عکاسی انتخاب می‌کنید باید نور کافی داشته باشد تا تصاویر شما رنگارنگ‌‍تر شوند.

 

چند نکته در مورد عکاسی باحجاب عروس در طبیعت

 

 • قبل از عزیمت به طبیعت شرایط آب و هوایی را بسنجید.
 • از قبل مکان دقیق را در نظر بگیرید تا دچار اتلاف وقت نشود.
 • کرایه باغ یکی دیگر از کارهایی است که برای عکاسی باحجاب عروس باید انجام دهید.
 • برای عکاسی در طبیعت لباس و کفش راحت در نظر بگیرید.
 • حتما اکسسوری، لوازم آرایشی، کرم ضد آفتاب و لباس اضافه همراه داشته باشید.

عکاسی فرمالیته باحجاب

 

عکاسی فرمالیه یکی از هیجان‌انگیزترین کارهایی است که قبل از عروسی می‌توانید انجام دهید. برای این کار حق انتخاب زیادی دارید تا به مکان‌هایی مثل جنگل‌های شمال، جزایر جنوب و غیره بروید و عکاسی کنید. در عکاسی فرمالیته معمولا از لباس راحت، کفش مناسب و دسته گل ساده استفاده می‌شود و عکس‌های می‌گیرند که از سادگی خاصی نسبت به عکس روز عروسی برخوردار است. اگر می‌خواهید عکس باحجاب فرمالیته بگیرید، باید از قبل با تیم عکاسی خود درمورد چگونگی آن مشورت نمایید.

 

لوکیشین‌های عکس فرمالیته باحجاب

 

 • جزایر کیش، قشم و یا چابهار
 • جنگل ابر، روستای فیلبند، قلعه رودخان، اولسبلنگاه، آبشار کبودوال و غیره
 • کویرهای مرکزی ایران
 • استانبول و آنتالیا

 

انتخاب یک آتلیه مناسب

 

اکنون شاید این سوال برایتان به وجود آید که برای انتخاب آتلیه عکس عروس باحجاب به چه مواردی باید دقت کرد؟ اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید تجهیزات مدرن است. وسایل عکاسی جدید و پیشرفته همگی باعث می‌شوند تا یک عکاس حرفه‌ای بتواند تصاویری ثبت کند که غیر از آن ممکن نیست. همچنین داشتن تجربه و تخصص تیم عکاسی کمک می‌کند تا عکس‌های شما خلاقانه و دوست‌داشتنی به نظر برسند. محیط مناسب عکاسی، خلاقیت، صبر و حوصله از دیگر مشخصه‌های یک آتلیه مجرب است که در هنگام عقد قرارداد باید در نظر بگیرید. البته فراموش نکنید که حتما نمونه کارهای سابق تیم را بررسی کرده و از کیفیت کار مطلع شوید.

عکس عروسی باحجاب

آتلیه عکاسی شیما

 

آتلیه عکاسی شیما در کرج به عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین آتلیه‌های استان البرز شناخته می‌شود که با بیش از ده سال سابقه کاری در کنار زوج‌های عاشق است. اگر قصد دارید تا عکس عروس با حجاب کامل را برای روز عروسیتان تجربه کنید، کافیست با این آتلیه هماهنگ کرده و همه چیز را به آن‌ها بسپارید. در نهایت آلبومی با تصاویر خلاقانه و بسیار خاطره‌انگیز دریافت خواهید کرد تا سال‌های طولانی ماندگار است.

 

دیگر خدمات آتلیه شیما

 

 

عکس از عروس با حجاب

لوکیشین‌های عکس عروس باحجاب در کرج

 

اگر ساکن کرج هستید و می‌خواهید در فضایی دنج عکس عروسی باحجاب بگیرید، ما برایتان پیشنهادات ویژه داریم. از جمله لوکیشین های مناسب عکاسی عروس در کرج می‌توان به باغ فاتح، روستای آغشت، روستای برغان، بام کرج، روستای آتشگاه، پارک هامون و پارک نبوت اشاره کرد. البته گزینه‌های دیگری نیز مثل وجود دارد که بسته به سلیقه می‌توانید انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید که همکاران ما بهترین مکان‌ها را برای عکاس عروس باحجاب به شما پیشنهاد خواهند کرد و در این باره جای نگرانی نیست.

 

کلام پایانی

 

آتلیه عکاسی شیما با کادری مجرب در کنارتان است تا تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برایتان رقم بزند. برای اینکه آلبومی رویایی داشته باشید، تنها کافیست با همکاران ما تماس گرفته و وقت مشاوره دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *