عکس عروس و داماد

هر زوجی دوست دارند تا در خاطره‌انگیزترین روز زندگی مشترکشان زیباترین عکس‌ها را به ثبت برسانند. ولی اینکه عکس عروس و داماد چگونه ثبت شود تا سال‌ها به یادگار بماند، به عوامل مختلفی بستگی دارد. فاکتورهایی مانند عکاس حرفه‌ای، ژست‌های مناسب، فضای خوب و غیره که همگی در کنار هم منجر به ثبت تصاویر باکیفیت می‌شوند. در این مقاله هرچه را که باید در این باره بدانید، به شما خواهیم گفت. اگر به زودی می‌خواهید مراسم ازدواجتان را برگزار کنید، این مقاله را از دست ندهید و در ادامه همراه ما باشید.

عکس عروس و داماد

تعیین تاریخ ازدواج یعنی شروع یک مسیر تازه و پر جنب و جوش برای برگزاری خاص‌ترین روز زندگی مشترک. در این مدت ده‌ها کار لازم است انجام شود که نباید به روز آخر موکول شوند. یکی از این کارها عقد قرارداد با یک آتلیه عکاسی مجرب برای گرفتن عکس‌های خاطره‌انگیز است. پوشیدن لباس عروسی، رفتن به آتلیه یا فضای باز، گرفتن ژست‌های متنوع و ده‌ها کار دیگر همگی برای ثبت عکس‌های زیبا لازم است. اما برای انتخاب یک آتلیه حرفه‌ای به چه نکاتی باید دقت کنیم؟ در ادامه پاسخ شما را خواهیم داد.

عکاسی از عروس و داماد
انتخاب یک آتلیه مناسب

یک آتلیه کاربلد برای عکاسی عروس و داماد باید خلاقیت کافی برای ثبت تصاویر داشته باشد. اجتناب از ژست‌ها و عکس‌های تکراری یکی از مواردی است که باید به آن دقت کنید. برای مطمئن شدن درباره خلاقیت و کیفیت عکس‌ها می‌توان نمونه کارهای سابق تیم عکاسی را مشاهده کرد و در این باره به نتیجه رسید. یکی دیگر از موارد مهم تجهیزات کافی و استاندارد است. جدید و مدرن بودن وسایل عکاسی باعث می‌شوند تا بتوانید تصاویری باکیفیت ثبت کنید. همچنین عکاس شما باید از صبر و حوصله کافی برخوردار باشد تا بتوانید با آرامش کافی عکس‌هایی با ژست‌های عاشقانه بگیرید. اگر هم می‌خواهید در فضای باز عکاس کنید، باید در این باره از قبل با عکاس خود صحبت کرده و در صورت امکان فضای عکاسی را از نزدیک ببینید. همه این موارد کمک می‌کنند تا بتوانید آلبومی خاطره‌انگیز از بهترین روز زندگی مشترکتان به یادگار ثبت کنید.

کجا عکاسی کنیم؟

یکی از سوالاتی که زوج‌های جوان به آن می‌پردازند، مکان عکاسی است. شما در این باره بسته به بودجه خود حق انتخاب زیادی دارید. عکاسی در باغ، آتلیه، خارج از شهر، منزل و غیره همگی گزینه‌هایی است که پیش روی شماست. همچنین می‌توانید به جنگل‌های شمال و یا جزایر جنوب بروید و در آنجا عکس‌هایی بگیرید که شاید در هیچ جای دیگر ممکن نباشد. البته جای نگرانی نیست، زیرا در ادامه به طور مفصل‌تر در این باره صحبت خواهیم کرد.

عکاسی عروس و داماد در باغ

 

باغ معمولا اولین گزینه برای عکاسی است که عروس‌ و دامادها شیفته آن هستند. در آنجا به دلیل وجود مناظر سرسبز، نورکافی، درختان بلند، سایه و نسیم خنک می‌توانید تصاویری خوش رنگ ثبت کنید. برای این کار لازم است تا ابتدا رزرو باغ را قطعی کرده و سپس با عکاس خود صحبت کنید. همچنین تعیین لباس مناسب یکی دیگر از کارهایی است که از قبل باید برایش برنامه‌ریزی کنید. زیرا بعضی از زوجین علاقه دارند تا با لباس فرمالیته در باغ عکاسی کنند. مزیت دیگر عکاسی در باغ آزادی در ژست‌های عاشقانه و دو نفره است. به دلیل خلوت بودن آنجا می‌توانید ده‌ها ایده عکاسی را پیاده کنید و در گوشه کنار باغ عکس بگیرید. برای این کار تنها کافیست با کمی جستجو در فضای مجازی ژست‌های مناسب عکاسی در باغ را انتخاب کنید تا دچار اتلاف وقت نشوید.

عکس عروس و داماد لادکچری
عکس عروس و داماد در تالار

اگر مثل هر زوج دیگری می‌خواهید در تالار جشن عروسی برگزار کنید، پس لازم است تا از قبل به عکاس خود اطلاع دهید. عکاسی در تالار معمولا شامل فیلم از رقص مشترک عروس و داماد، فیلم لحظه ورود، عکس در کنار اقوام و دوستان و بعضا عکس دو نفره است که در فضای بسته انجام می‌شود. البته برای این کار باید نورپردازی سالن عروسی به شیوه‌ای انجام شود که عکس‌ها باکیفیت شده و زیبا جلوه کنند.

چند نکته درباره عکاسی و فیلمبرداری در تالار

– پیش از مراسم موسیقی رقص دونفره را انتخاب کرده و تمرین رقص کنید.
– درباره نورپردازی تالار، مه‌های رنگی و غیره با مسول برگزاری هماهنگ کنید.
– درباره ژست‌هایی که مد نظرتان است، از قبل با عکاس مشورت نمایید.
– در هنگام فیلمبرداری کودکان را در گوشه‌ای نگهداری نمایید.

عکس عروس و داماد در آتلیه

آتلیه‌ها بهترین جا برای عکس عروس و داماد محسوب می‌شوند. دلیل آن هم وجود امکانات کامل و مدرن است. در آنجا آزادی کامل دارید تا هر ژستی که دوست دارید، بگیرید. علاوه بر آن این امکان وجود دارد تا چیدمان طبق میل شما انجام شود به دلخواه عکس‌های را به ثبت برسانید. ناگفته نماند که بعضی از آتلیه‌ها دارای فضای باز هستند و برای تنوع بیشتر بعضی از عکس‌ها را در آنجا میگیرند. به همین دلیل یک چند ساعت می‌توانید متنوع‌ترین عکس‌ها در فضای باز و بسته را ثبت برسانید.

عکاسی از عروس و داماد در باغ
عکاسی در خارج از شهر

بعضی از زوج‌ها دوست دارند تا عکس‌های خود را درفضاهای بکر خارج از شهر ثبت کنند. جنگل، کویر، بوستان و تپه ماهورهای دلنواز حاشیه شهر را می‌توان جایی ایده آل برای گرفتن عکس‌های خلاقانه گرفت. برای این کار لازم است از قبل با تیم عکاسی خود هماهنگ کرده و سپس مکان دقیق عکاسی را انتخاب کنید. همچنین باید لباس مناسب این کار را تعیین کنید. زیرا ممکن است عکاسی در طبیعت اطراف شهر با لباس روز عروسی سخت باشد و یا باعث آسیب دیدن لباس شود. فراموش نکنید که همراه خود وسایل ضروری، کرم ضد آفتاب، لوازم آرایش و غیره ببرید تا در صورت لزوم استفاده کنید. همچنین توصیه می‌کنیم که قبل از راهی شدن آب و هوای مکان عکاسی را بررسی کنید تا دچار مشکل نشوید.

عکاسی فرمالیته را فراموش نکنید

عکاسی فرمالیته یکی دیگر از انواع عکس عروس و داماد است که معمولا چند روز قبل از برگزاری جشن انجام می‌شود. در عکاسی فرمالیته شما با پوشیدن لباس مختص عروس و داماد و در عین حال ساده عکس‌های دونفره و عاشقانه می‌گیرید. عکاسی فرمالیته در هر فضایی می‌تواند انجام شود. جنگل‌های سرسبز شمال، جزایر بکر جنوب ایران، باغ، کویر، ساحل و غیره همگی از جمله محبوب‌ترین لوکیشین‌های عکاسی است که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. امروزه آتلیه‌های زیادی عکاسی فرمالیته در فضای باز را به عروس و دامادها پیشنهاد می‌کنند، لذا بد نیست تا شما هم آن را تجربه کنید.

عکاسی فرمالیته شمال و جنوب

هماهنگونه که پیشتر گفتیم بعضی از عروس و دامادها دوست دارند تا متفاوت‎‌ترین عکس‌ها را بگیرند. برای این کار عکاسی فرمالیته شمال و یا جنوب ایران را پیشنهاد می‌کنیم. شما این امکان را دارید تا در جنگل‌های سرسبز استان‌های گیلان و یا مازندران در جایی دنج و خلوت عکس‌های عاشقانه بگیرید و از هوای خوب آنجا لذت ببرید. با این کار علاوه بر یک تفریح جانانه آلبومی رنگارنگ را به ثبت خواهید رساند. اگر هم تمایل داشته باشید می‌توانید به جزایر بکر جنوب ایران سفر کرده و در سواحل آنجا همزمان با غروب آفتاب عکس‌های رویایی بگیرید. البته فراموش نکنید که برای ثبت عکس عروس و داماد در جنوب و یا شمال باید از قبل بلیط و محل اسکان خود را تعیین کرده و با تیم عکاسی نیز در این باره به توافق برسید.

عکاسی عروس و داماد در شمال
چند نکته درباره عکاسی فرمالیته

 

– برای عکاسی فرمالیته لباس راحت و هماهنگ با یکدیگر انتخاب کنید.
– کرم ضد آفتاب، لباس اضافه، کلاه و غیره همراه ببرید.
– بهترین مکان‌ها برای عکاسی فرمالیته جنوب قشم، چابهار و کیش است.
– برای عکاسی فرمالیته شمال روستای اولسبلانگاه، فیلبند، روستای ابر و جنگل کبودوال پیشنهاد می‌کنیم.

عکس باحجاب عروس و داماد

بعضی از زوج‌ها ترجیح می‌دهند تا در آتلیه و یا فضای باز عکس باحجاب بگیرند. این مسئله که امری سلیقه‌ای است، می‌تواند با ژست‌ها و ایده‌های خوب بسیار عالی اجرا شود. به همین دلیل باید برای آن از قبل برنامه‌ریزی کرده و مدل عکس خود را انتخاب نمایید. همچنین می‌توانید با دیدن نمونه عکس‌های موجود در وب سایت‌ها و فضای مجازی الگو گرفته و عکس‌های به یادماندنی بگیرید. برخلاف تصور دیگر افراد این کار بسیار آسان است و اگر در فضایی مناسب انجام شود، می‌تواند بسیار خاطره‌انگیز شود.

عکاسی عروس و داماد در تالار
آتلیه عکاسی شیما

گرفتن عکس باکیفیت عروس و داماد به یک تیم حرفه‌ای و تجهیزات جدید احتیاج دارد. به همین دلیل ما به شما آتلیه عکاسی شیما را پیشنهاد می‌کنیم. این آتلیه با بیش از ده سال سابقه کاری مفید تلاش می‌کند تا زیباترین تصاویر را از زوج‌ها به ثبت برساند. فضای عکاسی مناسب، وسایل مجهز، خلاقیت و صبر و حوصله از جمله اصلی‌ترین خدماتی است که این تیم ارائه می‌دهد و تجربه‌ای ماندگار را برایتان رقم می‌زند. عکاسی تعیین جنسیت، عکاسی تولد، عکاسی کودک، عکاسی بارداری، عکاسی فرمالیته (شمال، جنوب، استانبول) از جمله‌ اصلی‌ترین خدماتی است که توسط آتلیه عکاسی شیما انجام می‌شود.

دیگر خدمات آتلیه

عکاسی دندونی نوزاد
– عکاسی صنعتی
– عکاسی نامزدی
– عکاسی یک ماهگی نوزاد
– عکاسی در فضای باز

 

کلام پایانی

آتلیه عکاسی شیما در کرج در خدمت شماست تا بهترین تصاویر را ثبت کرده و تقدیمتان کند. برای دیدن نمونه کارها می‌توانید در وب سایت ما جستجو کرده و آن‌ها را تماشا کنید. برای انجام هماهنگی‌ها کافیست با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۴۵۵۷۱۸ تماس گرفته و از همکارانمان اطلاعات دقیق دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *