عکاسی حرفه ای خاطره ای از یک عمر خاطرات شما را قاب می‌کنیم

با آتلیه عکاسی شیما استودیو بهترین لحظه های خود را ثبت کنید

درباره ما

_

مجموعه فیلم و عکس شیما با مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان از سال ۱۳۸۶ فعالیت های خود را شروع کرده است.
در مجموعه آتلیه شیما این است که در کار خودمون بهترین باشیم و یکی از مهمترین اهداف آتلیه شما ثبت لحظات تکرار نشدنی شماست.
یکی از ویژگی های آتلیه شیما داشتن نیرو های متعهد و خلاق است؛ کادر تخصصی ما با تحصیلات در رشته مربوطه و کسب تجربیات متفاوت توانسته است آثاری متفاوت خلق می کند.
تنها آتلیه هستیم با کادر تخصصی و حرفه ای خانم شما عزیزانی که دنبال آتلیه مذهبی هستید به راحتی میتوانید به ما اعتماد کنید.

آنچه در مورد روز عروسی باید بدانید

_

سعی کنید در روز قبل از عروسی استراحت کنید، دیر نخوابید و از یک روز قبل نمک بخورید تا صورت شما پف نکند.
صبح قبل از رفتن به آرایشگاه، صبحانه کامل بخورید و به جای نوشیدنی های کافئین دارسعی کنید از نوشیدنی های آرامش بخش مثل بهارنارنج یا گل گاو زبان استفاده نمایید.
از دوستتان بخواهید همرهتان باشد تا استرس نداشته باشید. البته همه اینها تا قبل از رسیدن  تیم ماست. شما وقتی به ما رسیدید همه استرس ها را فراموش می کنید 😊 با انرژی مثبت و حال خوبی که بهتون میدیم.
کفش راحت، عطر، پول نقد، قرص مسکن، رژ و نخ و سوزن وسائل ضروری هستند که باید همراهتان باشد. شب شماست، به هیچ چیز دیگری فکر نکنید و سعی کنید اون شب رو بترکونید. 😊

formalite-shimastudio
6-2

آنچه در مورد روز عکاسی کودک باید بدانید

_

بهترین تایم برای عکاسی توزاد بین ۱۰ روزگی است. اگر فرزندتان پسر است قبل از مرحله ختنه شدن فرزندتون برای عکاسی نوزادی بیاورید و اگر دختر است تا ۱۰ روزگی بیاورید

به دلیل اینکه فرزندتون هوشیاری بیشتری پیدا میکنه و از خوابش کم میشه و عکسهای خوشگل و گوگولی دیگر نمیتوانیم بگیریم