عکاسی حرفه ای خاطره ای از یک عمر خاطرات شما را قاب می‌کنیم

درباره شیما استودیو

_

استودیو شیما یک خانواده است. ما معتقدیم که بهترین شغل دنیا رو داریم. شغل ما تصویرگریست. ما از هنرمون در ثبت با شکوه ترین و زیباترین لحظات افراد بهره میگیریم و از کارمون لذت میبریم. اساس کار ما بر مبنای خوش برخوردی، رعایت اصول حرفه ای و تلاش برای بهترین بودنه. اعضای خانواده شیما استودیو شیما همگی دانش آموخته و کارآزموده هستند و فقط در مجموعه شیما استودیو فعالیت دارند. تجهیزات ما کامل، به روز و متعلق به خودمونه و از جای دیگه تامین نمیشه. ما تو کارمون روش های خاص خودمون رو داریم و از جاهای دیگه تقلید نمیکنیم. الگوی کاری ما متناسب با هر سوژه طراحی میشه و کارهامون شبیه به هم نمیشه. حدود ۱۵ سال از فعالیت ما در زمینه های مختلف سینمایی، تبلیغات و آتلیه عروسی میگذره که برامون کلی تجربه کاری به همراه داشته فعالیت ما به صورت قانونی و با مجوز از اتحادیه هست و … .

 • قیمت های کاملا شفاف و منصفانهتعرفه های آتلیه عروس شیما براساس آیتم های مندرج در منوهای انتخابی مصوب گردیده اند و ریزقیمت یک به یک ماژول ها نیز در جداول ذکر گردیده اند تا مشتری بداند که بابت چه سرویسی چه میزان هزینه می پردازد. این یعنی صداقت و شفافیت در ارائه خدمات.
 • پکیج های منحصربه فرد متناسب با هر بودجه‌ایشما میتوانید پکیج مورد نظر خودتان را بسازید! توجه به سلایق متفاوت مشتریان، بودجه های گوناگون و حتی شرایط مکانی و زمانی محل برگزاری مراسم عواملی است که باعث انتخاب منوهای مختلف از سوی مشتریان میگردد. آتلیه عروس شیما با در نظر داشتن این موضوع، پکیج های منحصربه فردی را بودجه ها و محتویات گوناگون تحت عناوین پایه، استاندارد، گلد، الماس و پکیج خارج از کشور فراهم کرده است که امکان سفارشی سازی (حذف یا اضافه آیتم های پکیج) آن نیز وجود دارد!
 • فلوچارت دقیق برگزاری مراسم عروسی و فرمالیتهآتلیه عروس شیما با درک اهمیت و حساسیت برگزاری مراسم ازدواج، اجرای این رویداد مهم را به اما و اگرها، رخدادهای احتمالی، اتفاقات، پیشامدها و آزمون و خطاها نسپرده است و با ارائه یک برنامه منسجم لحظه ای بر حسب دقیقه، قدم به قدم آن را که خود بارها تجربه کرده است از شروع تا پایان آن به آگاهی شما مشتریان گرامی میرساند.

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ برای مدیریت کیفیت از انگلستان

استودیو بین المللی شیما پس از طی مراحل پیچیده و بسیار دشوار ارزیابی کیفی، موفق به دریافت گواهی بین المللی ISO 9001 – ۲۰۰۸ برای مدیریت کیفیت از سازمان QUAL انگلستان گردیده است. در حال حاضر آتلیه عروس شیما، تنها آتلیه ایرانی است که معتبرترین نشان کیفی جهانی را در ایران در اختیار دارد.

 • مجهزترین استودیوی عکاسی و فیلمبرداری عروس ایران

  تجهیزات در دنیای امروز صنعت عکاسی و فیلمبرداری حرف اول را میزند؛ آتلیه عروس شیما با درک این مهم، به پیشرفته ترین تجهیزات روز سینمایی و حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری جهان مجهز است و همواره در حال بروزرسانی ادوات فنی خود می باشد

 • جذب نخبگان عکاسی و فیلمبرداری ایران در شیما

  استودیو نورین با رویکرد حرفه ای در سازمان خود، صرفا از اساتید و نخبگان عکاسی و فیلمبرداری در پروژه های خود بهره میبرد. نمونه کارهای فیلم و عکسهای آتلیه شیما، گواه این نگاه فراتخصصی میباشند. در واقع سفارشات مشتریان آتلیه عروس شیما به هیچ عنوان به افراد سری کار و غیر متخصص خارج از استودیو سپرده نخواهد شد و این صرفا کادر فوق حرفه ای استودیو شیما است که پروژه شما را در محل استودیو به سرانجام خواهد رساند.

مزایای آتلیه تخصصی شیما

_
 • برنامه ریزی کل مراسم عقد و عروسی و سالگرد ازدواج و مراسم
 • مشاوره تخصصی و ایده پردازی
 • ارائه خدمات آرایشگاه به همراه جدیدترین و به روزترین مدل های بین المللی
 • ارائه خدمات مزون و لباس عروس و فرمالیته با امکان سفارش از خارج از کشور
 • ارائه خدمات گل آرایی و تزئینات مراسم
 • خدمات حرفه ای و سناریونویسی برای کلیپ فرمالیته داخل کشور (چابهار، قشم، کویر، شمال و ... )
 • ارائه خدمات و مشاوره تشریفات مجالس و ایده پردازی
 • خدمات فیلمبرداری خارج از کشور ( استانبول، آنتالیا، باکو، دبی، مسقط، اروپا و ... )

قاب خاطره انگیز فرمالیته

_

شفافیت و دقت در اجرای پروژه ها، مشخص بودن اهداف کاری و نحوه رسیدن به آن، تجربه عملکرد موفقیت آمیز در فاز اجرایی و کیفیت انجام آن از ویژگی های یک سازمان هدفمند و متعالی می باشد. شیما استدیو پس از پشت سر گذاشتن مراحل پیچیده و دشوار ارزیابی طی پروسه های سنجش استاندارد جهانی، اکنون به عنوان تنها آتلیه عروسی گواهی ISO 9001 مدیریت کیفیت از سازمان QUAL انگلستان شناخته می‌شود. فلوچارتهای عروسی دلالت بر دقت سازمانی شیما استودیو برای تحقق موفق و برنامه ریزی شده شیوه نوین، علمی و جهانی عکاسی و فیلمبرداری عروس دارند. در واقع شیما استودیو با درک اهمین و حساسیت برگزاری مراسم ازدواج، اجرای این رویداد مهم را به اما و اگر ها، رخدادهای احتمالی، اتفاقات پیشامدها و آزمون و خطاها نسپرده است و با ارائه یک برنامه منسجم لحظه ای بر حسب دقیقه، قدم به قدم آن را که خود بارها تجربه کرده است از شروع تا پایان آن به آگاهی شما مشتریان گرامی می رساند. شیما استدیو یک سازمان منسجم، مبتکر و منحصربه فرد در ارائه پروژه های بین المللی “عروس” دارای تجربه اجرای جهانی و رزومه برتر در این عرصه تخصصی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

عکاسی و تبلیغات صنعتی

_

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

کلاس آموزشی شیما استودیو

_

کلاس عکاسی

خصوصی و گروهی

کلاس فیلمبرداری

خصوصی و گروهی

کلاس طراحی صحنه

خصوصی و گروهی

تیم ما

_

شما با خیال راحت خاطره ها را مرور کنید چون ما با سالها تجربه ایده ها را میسازیم

ترانه احمدوند

کنترل کیفیت

وحید موسوی

ایده پرداز و طراح صحنه

شیما حسینی

عکاس

شیما حسینی

عکاس

image

ماریا براون

طراح